S.S.S

3 kelime ile SWEAT FEST nedir?
SWEAT FEST = Şehrin Spor Festivali

Peki daha fazla bilgi ile SWEAT FEST nedir?
SWEAT FEST, Spora ve sağlıklı yaşamaya önem veren, başlamak için motivasyona ihtiyaç duyan veya senelerdir spor yapan ve sporu yaşam tarzı haline getirmiş olan herkesin ilgisini çekecek deneyimler bulabileceği farklı branşlarda açılacak özel seanslar ile aktif olarak spor yapabileceğiniz bir festivaldir.

SWEAT FEST nerede, ne zaman?
5-6 Mayıs 2018 tarihinde “Tersane İstanbul, Haliç” açık alanında gerçekleşecek.

SWEAT FEST saat kaçta başlayacak?
Festival kapıları sabah 10:00 itibarı ile açılacak 19:00 itibarı ile kapatılacaktır.

Bilet ücreti ne kadar?
5-6 Mayıs SWEAT FEST bileti: 40 TL

  • SWEATers uygulamasından alacağınız kod ile festival biletlerini %50 olarak satın alabilirsiniz.
  • İndirimden yararlanabilmek için uygulamadan aldığınız kodunuzu ilgili alana girmeniz gerekmektedir.
  • Festival bileti her iki gün (5 ve 6 Mayıs) geçerlidir.
  • Bilet tüm etkinlikler, markaların ikramları ve workshopları kapsamaktadır.

Sweaters App’i App Store’dan indirmek için hemen buraya tıklayın.
Sweaters App’i Google Play Store’dan indirmek için hemen buraya tıklayın.

Biletim neleri kapsıyor?
Biletiniz 2 gün boyunca gerçekleşecek tüm etkinlikler, konser, markaların ikramları, seminer ve workshopları kapsamaktadır.

Bileti nereden satın alabilirim?
Biletleri www.biletix.com üzerinden ve tüm Biletix bilet satış noktalarından temin edilebilir.

Etkinliklere nasıl katılabilirim?
Festival dahilindeki etkinliklere katılım ücretsizdir. Etkinliklerde yer kalmaması vb. durumlarda bilet iadesi talep edilemez.

SWEAT FEST’te ne giymeliyim?
SWEAT FEST, aktif olarak spor yapabileceğiniz bir festivaldir. Hareketinizi kısıtlamayacak, spor kıyafetleri tercih etmeniz önerilir.

Vestiyer ve soyunma kabini olacak mı?
Etkinlik alanında ihtiyaç duyacağınız vestiyer ve soyunma kabini alanları mevcuttur.

Çocuklar SWEAT FEST’e gelebilir mi?
Etkinliğe çocuklarınız ile beraber katılabilirsiniz.

Festival alanına nasıl ulaşırım?
SHUTTLE ile gelecek SWEATer’lar için:
GİDİŞ: Şişhane Metro önünden yani Kasımpaşa yönündeki Refik Saydam Caddesi çıkısında senin için bekleyen servisler her saat başı başlayacak ve 30 dk’da bir alana kolayca ulaşman için seni bekliyor olacak. SWEATers SHUTTLE ile SWEAT FEST’e istediğin an gelebilirsin!
DÖNÜŞ: Festival dönüş servisleri festival giriş alanının kapısından kalkmak üzere her yarım saatte bir orada olacak. Dilediğin zaman dönebilirsin!
Not: Dönüş noktası gidiş noktası ile bir olan Şişhane Metro önü yani Kasımpaşa yönündeki Refik Saydam Caddesi çıkışıdır.

İlk shuttle saati: 09:00
En son shuttle ise: 20:00

Araç ile gelecek SWEATer’lar için:
Yandex Navigasyon ile SWEAT FEST’te ulaşmak çok kolay! Yandex Navigasyon’a SWEAT FEST yaz ve rotanı oluştur. İşte hepsi bu kadar! 😉
HADİ! SWEAT FEST’e bekleniyorsun!

UBER ile gelmek isteyen SWEATer’lar için:
SWEATFEST kodu ile SWEAT FEST’e UBER ile ulaşabilirsin!
Bu kod sayesinde etkinlik alanına gidiş veya dönüşünde bir adet uberXL yolculuğunu 30 TL’ye kadar ücretsiz olarak yapabileceksin.
Not: 30 TL üzeri tutan yolculuklarda aradaki farkı yolcu yani sen karşılamaktasın SWEATer. Örnek ile açıklamak gerekirse ise yolculuk 20 TL veya 30 TL tutarsa sen hiçbir şey ödemeyeceksin. 30 TL üstü tutarsa eğer seçmiş olduğun ödeme metodu ile farkı sen ödeyeceksin.

Festival alanında yemek olacak mı?
En sağlıklı ve lezzetli yemekler festival alanımızda özel bir alanda yer alacak. Bu sebeple dışardan yemek sokulmasına izin verilmemektedir.

Biletimi geri iade edebilir miyim?
Maalesef, etkinlik iptal edilmediği ve/veya ertelenmediği sürece, bilet iadesi, iptal ve değişiklik yapılamamaktadır.

İlk yardım olacak mı?
Etkinlik alanında sağlıkla spor yapmak için tüm koşullar düşünülmüştür. Seanslar öncesinde katılacak tüm sporculardan sağlıklarının ilgili seans için uygun olduğuna dair beyan alınacaktır. Sizlere sağlık konusunda destek verecek sağlık ekipleri bulunmaktadır.

Festival hava koşulu sebebiyle iptal olur mu?
Festival her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.

Kim organize ediyor?
SWEAT FEST, spora dair tüm bilgileri tek ve kolay ulaşılır bir platformda toplayan SWEATers App tarafından hayata geçiriliyor.

Organize şirketinin hakları nelerdir?

  • Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinliğe almama hakkına sahiptir.
  • Organizatör acil bir durumda, festivali durdurma, seyircileri festival alanında tutma ve festivali erteleme haklarına sahiptir. Festival ertelenmesi durumunda biletler iade alınmayacak veya değiştirilmeyecektir. Biletler bir sonraki uygun tarih için geçerli olacaktır.

Katılmadan önce nelere dikkat etmeliyim?
SWEAT FEST aktif spor yapılan muhteşem bir spor festivalidir. Spor yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olanlar etkinliklere katılmamalıdırlar. Hamile tüm katılımcıların etkinlikler öncesinde doktoruna danışması şarttır. Tüm aktivitelere uykunuzu almış olarak ve dinlenmiş bir şekilde katılmanızı öneririz. Etkinlik günü boyunca alkollü ve asitli içeceklerden kaçınınız. Etkinlik esnasında oluşan herhangi bir sağlık problemi için organizasyon görevlilerden destek istemeniz yeterlidir; alandaki sağlık personelimiz size destek olacaktır.