SWEAT FEST = Şehrin Spor Festivali
SWEAT FEST, Spora ve sağlıklı yaşamaya önem veren, başlamak için motivasyona ihtiyaç duyan veya senelerdir spor yapan ve sporu yaşam tarzı haline getirmiş olan herkesin ilgisini çekecek deneyimler bulabileceği farklı branşlarda açılacak özel seanslar ile aktif olarak spor yapabileceğiniz bir festivaldir.
Yakında açıklanacak.
Yakında detayları ile birlikte açıklanacak.
Biletiniz gerçekleşecek tüm etkinlikler, konser, markaların ikramları, seminer ve workshopları kapsamaktadır.
Biletleri www.biletix.com üzerinden ve tüm Biletix bilet satış noktalarından temin edilebilir.
Festival dahilindeki etkinliklere katılım ücretsizdir. Etkinliklerde yer kalmaması vb. durumlarda bilet iadesi talep edilemez.
SWEAT FEST, aktif olarak spor yapabileceğiniz bir festivaldir. Hareketinizi kısıtlamayacak, spor kıyafetleri tercih etmeniz önerilir.
Etkinlik alanında ihtiyaç duyacağınız vestiyer ve soyunma kabini alanları mevcuttur.
Etkinliğe çocuklarınız ile beraber katılabilirsiniz.
Yakında ulaşım detayları açıklanacak.
Maalesef, etkinlik iptal edilmediği ve/veya ertelenmediği sürece, bilet iadesi, iptal ve değişiklik yapılamamaktadır.
En sağlıklı ve lezzetli yemekler festival alanımızda özel bir alanda yer alacak. Bu sebeple dışardan yemek sokulmasına izin verilmemektedir.
Etkinlik alanında sağlıkla spor yapmak için tüm koşullar düşünülmüştür. Seanslar öncesinde katılacak tüm sporculardan sağlıklarının ilgili seans için uygun olduğuna dair beyan alınacaktır. Sizlere sağlık konusunda destek verecek sağlık ekipleri bulunmaktadır.
Festival her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
SWEAT FEST aktif spor yapılan muhteşem bir spor festivalidir. Spor yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olanlar etkinliklere katılmamalıdırlar. Hamile tüm katılımcıların etkinlikler öncesinde doktoruna danışması şarttır. Tüm aktivitelere uykunuzu almış olarak ve dinlenmiş bir şekilde katılmanızı öneririz. Etkinlik günü boyunca alkollü ve asitli içeceklerden kaçınınız. Etkinlik esnasında oluşan herhangi bir sağlık problemi için organizasyon görevlilerden destek istemeniz yeterlidir; alandaki sağlık personelimiz size destek olacaktır.

  • Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinliğe almama hakkına sahiptir.
  • Organizatör acil bir durumda, festivali durdurma, seyircileri festival alanında tutma ve festivali erteleme haklarına sahiptir. Festival ertelenmesi durumunda biletler iade alınmayacak veya değiştirilmeyecektir. Biletler bir sonraki uygun tarih için geçerli olacaktır.

SWEAT FEST, spora dair tüm bilgileri tek ve kolay ulaşılır bir platformda toplayan SWEATers App tarafından hayata geçiriliyor.